OFERTA DLA WŁAŚCICIELI

Zarządzanie wynajmem

Zaopiekujemy się Twoim mieszkaniem na wynajem

Mamy świadomość, że, oprócz wynajmu, na co dzień zajmujesz się wieloma innymi sprawami, spośród których nie ma tych mniej i bardziej ważnych. Wiemy, jak istotny jest dla Ciebie czas i komfort, dlatego z pełnym zaangażowaniem odciążymy Cię z Twoich obowiązków i kompleksowo zajmiemy się wynajmem Twojego lokalu.

Dowiedz się więcej

Witamy

Co zyskujesz z ARBET Rent?

Oszczędność czasu Oszczędność Twojego
cennego czasu
Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo dzięki
odpowiednim zapisom
umowy najmu
Przejrzysty cennik Przejrzysty cennik
- żadnych ukrytych kosztów
Utrzymywanie dobrego stanu Utrzymywanie dobrego
stanu nieruchomości
Szeroka baza Szeroka baza
zweryfikowanych najemców
Bez angażowania Wynajem bez angażowania
właściciela
Witamy

Dla kogo jest nasza usługa?

 • Strzałka

  Zdecydowałeś się na ulokowanie swojego ciężko zarobionego kapitału w nieruchomościach?

 • Strzałka

  Lokal na wynajem wydawał się idealnym sposobem na pasywny zarobek, ale masz wrażenie, że poświęcasz na niego zbyt dużo wolnego czasu?

 • Strzałka

  Nie masz ochoty wystawiać ofert na kilku portalach, oczekiwać na telefon od potencjalnych najemców, a następnie wielokrotnie prezentować ten sam lokal różnym zainteresowanym?

 • Strzałka

  Mieszkanie w końcu udało się wynająć, ale przecież najemcę trzeba stale rozliczać, a od czasu do czasu przytrafi się usterka, której usunięciem musisz zająć się samodzielnie?

Zasady współpracy
z ARBET Rent

Zasady naszej współpracy ustalamy z Tobą w oparciu o umowę - na jasnych warunkach, bez żadnych ukrytych opłat dodatkowych. Naszym głównym zadaniem jest powiększanie Twojego kapitału, dlatego zgodnie ze wspomnianą umową, nasze wynagrodzenie pobieramy jedynie w czasie, w którym Twoje mieszkanie jest wynajęte.

Pamiętaj!

Ikona

Nasze wynagrodzenie pobieramy
jedynie w czasie, w którym Twoje
mieszkanie jest wynajęte!

Aby zmaksymalizować Twoje przychody, tworzymy ofertę najmu wraz z profesjonalnie wykonanymi fotografiami i homestagingiem, dzięki czemu Twoje mieszkanie wyróżni się na popularnych portalach ogłoszeniowych. Prezentujemy lokal zainteresowanym najemcom i zawieramy umowę najmu, starannie opracowaną na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń oraz we współpracy z kancelarią prawną. Wszystko po to, aby jak najlepiej zabezpieczyć Twoje interesy i zminimalizować zagrożenia płynące z niekorzystnego, z perspektywy wynajmującego, otoczenia prawnego.

Share

Zajmujemy się pełną obsługą najmu podczas jego trwania, pobierając od najemcy czynsz i zaliczki na opłaty eksploatacyjne, kontrolując terminowość tych wpłat oraz dokonując rozliczeń zużycia mediów. Z wpłat najemcy uregulujemy również wszystkie należności na rzecz wspólnoty mieszkaniowej. Co miesiąc na Twoje konto wpłynie więc czysty zysk, wraz z rozliczeniem przesłanym drogą elektroniczną. Okresowo kontrolujemy, czy najemca wykorzystuje mieszkanie zgodnie z umową i utrzymuje je we właściwym stanie. Dzięki współpracy wewnątrz całej grupy kapitałowej ARBET, a szczególnie jej działom technicznym, jesteśmy w stanie niezwłocznie zorganizować naprawy nieprzewidzianych usterek, awarii oraz ich skutków. Nasi konserwatorzy, w ramach obsługi wspólnot mieszkaniowych, na bieżąco dbają o właściwy stan techniczny ponad 70 budynków wielorodzinnych na terenie całego Olsztyna oraz okolic.

Share

Po zakończeniu umowy najmu dokonujemy odbioru lokalu na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego, upewniając się, że najemca pozostawił nieruchomość w stanie niepogorszonym. Dokonujemy również końcowego rozliczenia, wraz z rozliczeniem kaucji. Niezwłocznie po tym, przystępujemy do poszukiwania kolejnego najemcy. Jeśli to konieczne, organizujemy wykonanie niezbędnych prac remontowych.

Share

Treść sporządzonej przez nas umowy najmu oraz dołączonych do niej dokumentów skutecznie „odstrasza” potencjalnie nieuczciwych najemców. Dzięki temu, w czasie naszej wieloletniej działalności w zakresie zarządzania najmem, jedynie kilkukrotnie zmuszeni byliśmy do podjęcia czynności prawnych wobec takich osób. Świadczona przez nas usługa cechuje się profesjonalizmem, dlatego też w jej ramach oferujemy Państwu pełne wsparcie prawne, jeśli mimo wszystko dojdzie do powstania jakiegokolwiek sporu w zakresie realizacji umowy najmu lokalu. Wsparcie to realizowane jest we współpracy z kancelarią prawną.

Share

Jako grupa ARBET jesteśmy jedną z pierwszych firm deweloperskich w regionie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu na lokalnym rynku nieruchomości, możemy pochwalić się jego ponadprzeciętną znajomością oraz celnymi prognozami dotyczącymi jego przyszłości. Naszym doświadczeniem dzielimy się z klientami Arbet Rent – nasi doradcy z przyjemnością wspomogą Państwa w podjęciu decyzji o zakupie najlepszego, pod względem inwestycyjnym, mieszkania. Ponadto, klienci ARBET Rent jako pierwsi informowani są o wprowadzanych do oferty mieszkaniach projektowanych z myślą o inwestorach i otrzymują możliwość nabycia ich w przedsprzedaży w preferencyjnych cenach. 

Ulokuj swoje pieniądze w nieruchomościach korzystając z doświadczenia grupy kapitałowej Arbet i odnieś możliwie największe zyski z wynajmu.

Share
500+ podpisanych umów najmu
przez ARBET Rent
10+ lat doświadczenia
w zarządzaniu wynajmem
60+ dostępnych mieszkań
w naszej ofercie

Krok po kroku - jak wygląda współpraca z nami?

Przesłanie zapytania

Zgłoś nam chęć nawiązania współpracy. Zaproponujemy termin spotkania oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

KROK
01
KROK
01
KROK
02

Oględziny mieszkania

Dokonujemy oględzin mieszkania w obecności właściciela i ustalamy warunki współpracy.

KROK
02

Przekazanie draftu umowy do akceptacji

Na tym etapie przekazujemy draft umowy o zarządzanie oraz udzielamy szczegółowych informacji odnośnie planowanych działań przygotowujących nieruchomość do wynajmu. Ustalamy z właścicielem oczekiwane wynagrodzenie oraz wysokość kaucji i warunki najmu.

KROK
03
KROK
03
KROK
04

Podpisanie umowy o zarządzanie

Po akceptacji warunków współpracy przystępujemy do zawarcia umowy o zarządzanie mieszkaniem na wynajem

KROK
04

Przekazanie mieszkania

W tym momencie następuje przekazanie mieszkania na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego, kluczy, kopii polisy ubezpieczeniowej, dokumentów i danych niezbędnych do dokonywania rozliczeń w imieniu właściciela

KROK
05
KROK
05
KROK
06

Przygotowanie mieszkania do wynajmu i publikacja oferty

W ramach umowy wykonujemy zdjęcia nieruchomości i publikujemy ofertę na stronie Arbet Rent oraz na portalach branżowych. W razie konieczności podejmujemy dodatkowe działania marketingowe mające na celu szybsze znalezienie najemcy.

KROK
06

Poszukiwanie najemcy

Aktywnie poszukujemy najemcy, korzystając z własnej bazy kontaktów oraz kontaktów z portali branżowych. Prezentujemy nieruchomość zainteresowanym osobom.

KROK
07
KROK
07
KROK
08

Zawarcie umowy najmu

Na warunkach ustalonych z właścicielem podpisujemy umowę najmu lokalu. W imieniu właściciela negocjujemy i zawieramy umowę z najemcą, dokonujemy czynności odbiorowych udokumentowanych protokołem zdawczo-odbiorczym oraz pobieramy kaucję.

KROK
08

Rozpoczęcie pobierania wynagrodzenia oraz opłaty startowej

Dopiero po zawarciu umowy najmu i opłaceniu pierwszego czynszu rozpoczynamy pobieranie wynagrodzenia oraz naliczamy opłatę startową tytułem umowy o zarządzanie. Oznacza to, że nie naliczamy żadnych opłat przed podpisaniem umowy z najemcą.

KROK
09
KROK
09
Skontaktuj się z nami i pozwól, by Twoja nieruchomość pracowała na Ciebie, a nie Ty na nią! Kontakt

Poznaj opinie naszych klientów

Cytat
Przedsiębiorstwo ARBET znam od czasów jego wejścia na rynek budowlany w Olsztynie. Przed kilku laty kupiłam od nich lokal mieszkalny i powierzyłam zarządzanie jego wynajmem. Jest to firma solidna, z którą zamierzam nadal współpracować.

Sabina

Cytat
Chcielibyśmy ocenić naszą współpracę z Firmą ARBET a w szczególności z Panią Martyną Gajewską bardzo dobrze i na najwyższym poziomie. Po zakupie mieszkań dowiedzieliśmy się o takiej działalności i bez zastanowienia, od razu rozpoczęliśmy współpracę. Dalej chcemy współpracować z Państwem, ponieważ jest to dla nas wygodne, nie musimy sami zajmować się wynajmem naszych mieszkań i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, szczególnie przez Panią Martynę Gajewską.

Danuta i Tadeusz

Cytat
Współpraca z firmą ARBET została mi polecona przez przyjaciół, a dziś sama polecam ją innym. Od roku jestem zadowoloną klientka korzystającą z usługi zarządzania wynajmem. Pracownicy firmy Arbet są kompetentni, profesjonalni w działaniu i tym zdobyli moje pełne zaufanie.

Ewelina

Skontaktuj się z nami

  Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących oferty najmu przez ARBET Investment Group Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Olsztynie (10-424), ul. Budowlana 3

  Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest ARBET Investment Group Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji działań marketingowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo przeniesienia danych do innego administratora. Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły w Polityce prywatności.


  Polityka prywatności
  ARBET INVESTMENT GROUP SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA (KRS: 0000347687, NIP: 7393773902, REGON: 280473649)
  ARBET Rent 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone