OFERTA DLA NAJEMCÓW

Wynajem mieszkań

Wynajmij mieszkanie
z ARBET Rent

Szukasz mieszkania na wynajem? Z ARBET Rent przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces wynajmu i zagwarantujemy doskonały stan techniczny przez cały okres umowy. Ta oferta jest w szczególności dla Ciebie jeśli:

 • Strzałka

  znalezione oferty budzą Twoje wątpliwości lub są często nieaktualne

 • Strzałka

  tracisz czas na oglądanie mieszkań o niskim standardzie wykończenia

 • Strzałka

  masz dość uczestniczenia w „castingach” na najlepszego najemcę organizowanych przez właścicieli

 • Strzałka

  nie akceptujesz wysokich prowizji pośredników

 • Strzałka

  boisz się niejasnych rozliczeń lub straty kaucji

Oferty najmu

Witamy

Co zyskujesz współpracując
z ARBET Rent

Zdajemy sobie sprawę, jak frustrujące i czasochłonne bywa poszukiwanie mieszkania na wynajem. Podczas naszej długoletniej działalności zawarliśmy ponad 500 umów najmu, dzięki czemu doskonale poznaliśmy potrzeby i problemy najemców.

Tylko zweryfikowane oferty

Tylko zweryfikowane oferty

W swojej bazie posiadamy jedynie zweryfikowane oferty, spośród których wszystkie lokale spełniają nowoczesne standardy.

Jasne warunki umowy

Jasne warunki umowy

Nasza umowa zawiera jasne zasady, które dbają o bezpieczeństwo i komfort obu stron. Bez nakładania zbędnych zobowiązań. Tak, abyś mógł poczuć się jak w domu. Przed podpisaniem umowy najmu i uiszczeniem pierwszego czynszu zawrzesz z nami umowę rezerwacyjną, dzięki czemu spokojnie przygotujesz się do przeprowadzki, bez obaw, że lokal zostanie w międzyczasie wynajęty innej osobie. Nie jesteśmy pośrednikiem, więc za naszą pracę nie pobierzemy od Ciebie żadnego wynagrodzenia.

Bezpieczeństwo wszelkich transakcji

Bezpieczeństwo wszelkich transakcji

Jesteśmy rozpoznawalną na rynku firmą, która stabilnie działa na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wszystkie rozliczenia zużycia mediów oraz kaucji są dokonywane rzetelnie i zgodnie z umową.

Atrakcyjne lokalizacje

Atrakcyjne lokalizacje

Dysponujemy mieszkaniami w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całego Olsztyna oraz okolic, tak abyś mógł wybrać najodpowiedniejszą dla Twoich preferencji nieruchomość.

Serwis techniczny

Serwis techniczny

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, dzięki któremu niezwłocznie zajmiemy się naprawą nieprzewidzianych usterek oraz awarii w wynajmowanym przez Ciebie mieszkaniu.

Krok po kroku - jak wygląda współpraca z nami?

Przesłanie zapytania

Zgłoś nam chęć wynajmu mieszkania. Na podstawie Twoich wymagań oraz preferencji dopasujemy i zaproponujemy lokal spośród naszej szerokiej oferty.

KROK
01
KROK
01
KROK
02

Oględziny mieszkania

Nasz doradca umówi się z Tobą na spotkanie i osobiście zaprezentuje nieruchomość.

KROK
02

Podpisanie umowy rezerwacyjnej

Jeśli lokal spełnia Twoje oczekiwania, a proponowane warunki finansowe oraz formalne zostaną przez Ciebie zaakceptowane, przystępujemy do podpisania umowy rezerwacyjnej. Na jej podstawie zobowiązujemy się do rezerwacji wybranego  mieszkania na okres 3 dni i podpisania z Tobą docelowej umowy najmu. Podczas tego czasu oczekujemy na uiszczenie przez Ciebie kaucji. Umowę rezerwacyjną możemy zawrzeć nawet podczas oględzin lokalu.

KROK
03
KROK
03
KROK
04

Finalizacja umowy najmu

Jeśli wymagania z umowy rezerwacyjnej zostaną spełnione, a kaucja zostanie zaksięgowana na naszym koncie, przystępujemy do zawarcia umowy najmu. Za podpisanie umowy nie pobieramy od Ciebie żadnej prowizji.

KROK
04

Dostarczenie oświadczeń notarialnych

W ciągu 7 dni od daty zawarcia umowy najmu musisz dostarczyć nam oświadczenia notarialne, których wzory są załącznikami do wspomnianej umowy. Możesz skorzystać z dowolnej kancelarii notarialnej na terenie całego kraju, lub skorzystać z pomocy naszych doradców, którzy zorganizują dla Ciebie spotkanie z notariuszem na terenie Olsztyna. 

KROK
05
KROK
05
KROK
06

Wydanie lokalu

Po otrzymaniu oświadczeń przekazujemy Tobie lokal na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego. Od tego momentu spoczywa na Tobie obowiązek opłacania czynszu.

KROK
06

Bieżąca obsługa najmu

Podczas trwania umowy na bieżąco zajmujemy się rozliczaniem uiszczanych przez Ciebie wpłat czynszu oraz zaliczek na opłaty eksploatacyjne. Jeżeli podczas korzystania z mieszkania natkniesz się na problem techniczny lub usterkę, nasz zespół niezwłocznie podejmie kroki celem ich usunięcia.

KROK
07
KROK
07
KROK
08

Zakończenie umowy

Po upłynięciu okresu trwania umowy, dokonujemy odbioru lokalu, również na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego. Następnie niezwłocznie dokonujemy końcowego rozliczenia zaliczek na media oraz kaucji.

KROK
08
Zobacz najczęściej zadawane pytania
Sprawdź oferty mieszkań na wynajem zweryfikowane przez ARBET Rent

Aktualne oferty na wynajem

Czynsz 2 800 zł Metraż 37,24 m2

Komfort+ • 2 pokoje • 2 piętro

Czynsz 2 800 zł Metraż 37,23 m2

Komfort+ • 2 pokoje • 1 piętro

Czynsz 2 500 zł Metraż 44,36 m2

Komfort+ • 2 pokoje • 6 piętro

Czynsz 1 800 zł Metraż 35,63 m2

Komfort+ • 2 pokoje • 3 piętro

Czynsz 2 500 zł Metraż 36,05 m2

Komfort+ • 2 pokoje • 4 piętro

Czynsz 1 900 zł Metraż 37,28 m2

Komfort+ • 2 pokoje • 4 piętro

500+ podpisanych umów najmu
przez ARBET Rent
10+ lat doświadczenia
w zarządzaniu wynajmem
60+ dostępnych mieszkań
w naszej ofercie

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze mieszkanie do wynajęcia z naszej bazy

  Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących oferty najmu przez ARBET Investment Group Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Olsztynie (10-424), ul. Budowlana 3

  Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest ARBET Investment Group Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji działań marketingowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo przeniesienia danych do innego administratora. Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły w Polityce prywatności.


  Martyna Gajewska Opiekun Klienta, Bieżąca obsługa Właścicieli i Najemców +48 697 611 318

  Polityka prywatności
  ARBET INVESTMENT GROUP SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA (KRS: 0000347687, NIP: 7393773902, REGON: 280473649)
  ARBET Rent 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone