ARBET RENT

Twój partner w wynajmie mieszkań

ARBET Rent - kim jesteśmy?

ARBET Rent to marka należąca do ARBET Investment Group - rzetelnego podmiotu działającego na rynku nieruchomości od 1994r., początkowo jako wykonawca prac ogólnobudowlanych, poprzez generalne wykonawstwo, a następnie działalność deweloperską oraz zarządzanie nieruchomościami i mieszkaniami na wynajem.

Dowiedz się więcej

500+ podpisanych umów najmu
przez ARBET Rent
10+ lat doświadczenia
w zarządzaniu wynajmem
60+ dostępnych mieszkań
w naszej ofercie
30 lat doświadczenia w branży

30 lat doświadczenia w branży

To dzięki niemal 30-letnim doświadczeniom w branży zagwarantować możemy naszym klientom bezkonkurencyjną na skalę województwa jakość usług zarządzania i wynajmu mieszkań. Posiadamy szeroką wiedzę i kompetencje w zakresie inwestowania w nieruchomości, przygotowania mieszkań do wynajmu oraz dbania o rentowność inwestycji, a także wieloletnią praktykę w obsłudze technicznej nieruchomości oraz prowadzeniu rozliczeń.

Pomagamy w bezpiecznym wynajmie

Naszym doświadczeniem chcemy dzielić się z naszymi klientami: najemcom wyszukujemy odpowiednie mieszkanie oraz zapewniamy wsparcie techniczne, właścicielom mieszkań pomagamy w dbaniu o rentowność i bezpieczeństwo najmu, a inwestorom w zakupie, wykończeniu i wynajmie mieszkania tak, by osiągnęło jak najwyższy zwrot z inwestycji.

Pomagamy w bezpiecznym wynajmie

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wspieramy w znalezieniu Wspieramy w znalezieniu,
zakupie i przygotowaniu
nieruchomości na wynajem
Podpisujemy umowy najmu Podpisujemy umowy najmu
nieruchomości w imieniu
właściciela
Przygotowujemy nieruchomości do wynajmu Przygotowujemy
nieruchomości do wynajmu
i poszukujemy najemców
Porządkujemy dokumentacje Porządkujemy
dokumentację, prowadzimy
rozliczenia i windykację
Zapewniamy wsparcie Zapewniamy wsparcie
techniczne i dbamy o dobry
stan nieruchomości
Zapewniamy bezpieczeństwo Zapewniamy
bezpieczeństwo wszelkich
transakcji

Nasze atuty

01
Doświadczenie w branży

30 lat istnienia grupy ARBET w biznesie dowodzi, że rozumiemy czym jest bilans zysków i wydatków oraz jak inwestować. Naszą wiedzą dzielimy się z naszymi klientami, którym pomagamy w zakupie najbardziej atrakcyjnego pod kątem wynajmu mieszkania oraz przygotowujemy je tak, aby zmaksymalizować jego wartość w oczach najemców i uzyskać możliwie najwyższy czynsz.

02
Wiedza i przygotowanie

Wiedza i przygotowanie merytoryczne to podstawa naszej działalności. Opracowane przez nas, we współpracy z kancelarią prawną, wzory umów, jasno określają warunki współpracy oraz zabezpieczają interesy stron - właścicieli oraz najemców - zgodnie z obowiązującym prawem.

03
Starannie dobrani partnerzy

Nasz atut to również starannie dobierani partnerzy (np. firmy z branży hydraulicznej czy elektrycznej), z którymi - w wielu przypadkach - współpracujemy od wielu lat i możemy liczyć na ich dyspozycyjność i rzetelność. Umożliwia nam to szybkie usuwanie usterek oraz przeprowadzanie drobnych napraw bez angażowania właściciela.

04
Praktyczne rozwiązania

Zarządzaniem wynajmem mieszkań zajmujemy się już od ponad 10 lat. W tym czasie zebraliśmy praktyczne doświadczenie we współpracy z właścicielami mieszkań i najemcami. Poparte praktyką rozwiązania stosujemy poprzez odpowiednie zapisy umów oraz procedury postępowania, zapewniające bezobsługowe czerpanie zysków przez właścicieli mieszkań, bez ryzyka wynikającego z nieuczciwości którejś ze stron oraz kłopotów wiążących się z bieżącą eksploatacją mieszkania.

05
Znamy sektor nieruchomości

Ścisła współpraca z sektorem branży nieruchomości oraz dzialalność polegająca na zarządzaniu wieloma wspólnotami na terenie Olsztyna usprawnia przepływ informacji dotyczących rozliczeń oraz ewentualnych problemów, dzięki czemu możemy reagować niezwłocznie oraz terminowo przekazywać właścicielom wynagrodzenie z tytułu wynajmu.

06
Rozpoznawalność marki

Rozpoznawalność naszej marki oraz liczne kontakty pozwalają nam bardzo szybko wynająć mieszkania - czasem nawet przed opublikowaniem oferty. Dla właściciela oznacza to niemal natychmiastowe zyski od momentu podpisania umowy o zarządzanie.

07
Wysoki standard oferty

Marka ARBET zobowiązuje nas do utrzymywania określonego standardu oferty. Wobec tego w naszym portfelu mieszkań na wynajem nie znajdziesz zaniedbanych, brudnych nieruchomości. W zarządzanie przyjmujemy jedynie te lokale, które spełniają nasze standardy zarówno w zakresie wykończenia, jak i lokalizacji.

Zaopiekujemy się Twoim mieszkaniem na wynajem

Zespół ARBET Rent

Martyna Gajewska
Opiekun Klienta

Krzysztof Bogusz
Partner

Kamila Ruszkiewicz-Bogusz
Partner

Marek Dubiecki
Koordynator obsługi technicznej

Jacek Majewski
Kierownik ds. technicznych

Magdalena Orłowska
Doradca Klienta Inwestycyjnego

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących oferty najmu przez ARBET Investment Group Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Olsztynie (10-424), ul. Budowlana 3

    Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest ARBET Investment Group Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji działań marketingowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo przeniesienia danych do innego administratora. Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły w Polityce prywatności.


    Polityka prywatności
    ARBET INVESTMENT GROUP SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA (KRS: 0000347687, NIP: 7393773902, REGON: 280473649)
    ARBET Rent 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone